#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#147Wolfers FréresEen lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#536DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#186Period: 1985Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.No longer availableDim. 30 x 35cmEstimate: € 300 / 400