#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#29
Een rond design bijzettafeltje van glas en metaal.
A round design side table made of glass and metal.No longer availableDim. 57 x Ø 54 cmEstimate: € 80/120 -
#103
Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#106
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#125Philipe Starck by Vitra
Een robuuste houten bijzettafel.
#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643
"Still life with kitchen utensils." Oil on canvas. Attributed to. Purchased in 1972 at the auction Paleis voor Schone Kunsten Brussels.No longer availableDim. 68 x 105 cmEstimate: € 4000/5000 -
#172Val Saint Lambert
Een lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#99
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#83
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#20
Een notenhouten kast met 8 deuren. 3 met groen glas en 2 hoge.
A walnut cabinet with 8 doors. 3 with green glass and 2 tall.No longer availableDim. 220 x 294 x 53,5 cmEstimate: € 100/150