Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.

A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve.
Dim. h 158 cm
SKU: 2701260211.
Categories: Beeld, Hout, Kunststof, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #211
Estimate: € 100 / 150
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    Place a bid ›
    Dim. 2,16 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #330

    Een 18 kt geelgouden ketting.

    An 18 kt yellow gold necklace.
    Place a bid ›
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones.
    Place a bid ›
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Place a bid ›
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Een hanger en een ring bezet met half edelstenen en een paar oorbellen bezet met barnsteen van zilver.

    A pendant and a ring set with semi-precious stones, and a pair of earrings set with silver amber.
    Place a bid ›
    Dim. 14,26 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Place a bid ›
    Dim. 6,97 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #340

    Place a bid ›
    Dim. 3,27 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 9,80 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #249

    Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.

    A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 50/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #326

    Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.

    A floor lamp with embossed brass base, damaged shade.
    Place a bid ›
    Dim. h 170 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.

    A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 67 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.

    A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.
    Place a bid ›
    Dim. 26,5 & 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een groot koperen beeld van een kemphaan.

    A large copper sculpture of a snipe.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet een solitair van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #75
    Carr's of Sheffield Ltd

    Een wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.

    A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Een deels verguld houten bijzettafeltje met glazen blad.

    A partly gilded wooden side table with a glass top.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 50 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    “Oosterse figuren”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt K.1C 252.

    "Eastern figures". A porcelain figurine. Marked K.1C 252.
    Place a bid ›
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #187

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Place a bid ›
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.