#320
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#398
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#534
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#686
Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#109V. Apner
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#644Jan Bosschaert
“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75/100 -
#502
Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60/80 -
#40
#300
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#651
Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#154Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.
#550Hermès Paris
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
A Hermes bracelet gilded with enamel. With original cover, box and certificate.No longer availableEstimate: € 325/375