Similar lots by type
-
#115
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#478Pilar FranceschPeriod: °1941
“Otoño”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Otoño". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 39cmEstimate: € 180/260 -
#375Royal Boch
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#481
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#118
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#631Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#148Henri GodetPeriod: 1863 - 1937
“Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.
« Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420/500 -
#635
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#93August Hellemans
“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
"Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 58 cm x 16 cm x 22 cmEstimate: € 250/400 -
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#157Jean-François EtchetoPeriod: 1853-1889
“François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.
« François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 500/700 -
#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/140 -
#448Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#135Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600 -
#483Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#231
“Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.
"Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.No longer availableDim. 30 x 53 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#498
Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.
Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.No longer availableDim. 97 x 70 cm (corpus)Estimate: € 80/100 -
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974
“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500/750 -
#660
Een bronzen bulldog.
Bouledogue en bronze.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 70/100 -
#511Charles LevyPeriod: 1820-1899
“De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1000/1500 -
#504
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#341Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#208
Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.
Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#31Nao by Lladro, Valencia
“Ballerina”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Ballerine". Une figurine de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.
Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.No longer availableDim. 110 x 216 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Een gemzenschedel met hoorns.
Un crâne de chamois avec des cornes.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#537
Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'insectes. Ère Qianlong. Une avec éclat sur le bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 160/200 -
#165
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35/45 -
#106
Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.No longer availableDim. 81 cm x 54 cm x 88 cmEstimate: € 320/380 -
#535
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#281
Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 75/100 -
#589Frédéric
“Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
"Danses dans l'espace bleu". Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#640
Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Deux briquets anciens, un Win et un Dupont.No longer availableDim. l: 5,5 cmEstimate: € 40/50