Similar lots by type
-
#117Emile Picault
“Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.
Troubadour. Une statue en zamak sur un socle en marbre noir. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600 / 800 -
#463
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#417
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#408
Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.
Un musicien tibétain de bronze doré.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 75 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#71
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#453
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#448
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Rik WoutersPeriod: 1882 - 1916
“La petite rieuse”. Een bronzen beeld op wit marmeren sokkel.
La petite rieuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#511
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#391Chris Ferket
“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#427
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.
Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 150 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 600 -
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75 / 100 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#388
Een porseleinen kraagvaas uit Imari porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un vase à col en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547
Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 75 -
#597
Een houten dienblaadje op vouwpoot.
Un plateau en bois sur pied pliant.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 40 / 50 -
#570
Een koperen samovar met gedreven decor.
Un samovar en cuivre à décor en relief.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96
Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100 -
#44
Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Représentation de Napoléon à cheval, coulée en verre. Vers 1830.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 45 / 55 -
#456Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
Un tapis persan en laine noué à la mainNo longer availableDim. 120 x 74 cmEstimate: € 150 / 200 -
#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562
Gesculpteerd stenen vaasje. Versierd met een fries met vogels en bladeren. Pesjawar.
Vase en pierre sculptée. Décoré d'une frise d'oiseaux et de feuilles. Peshawar.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#538
Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.
Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#220
Een 18 K witgouden armband met een geelgoud hartje bezet met kleine diamantjes.
Un bracelet en or blanc 18 carats avec un cœur en or jaune serti de petits diamants.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#147
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120