Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.

Online only
Dim. l: 86 cm
SKU: 2810200015.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #15

  • #99

    Een karafje van geslepen kleurloos kristal.

    Une carafe en cristal taillé incolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #8

    Een paar kleine messingen vuurbokken.

    Online only
    Dim. h: 23 cm
  • #106

    Een grote Chinese waaier.

    Un grand éventail chinois.
    Online only
    Dim. l: 76 cm
  • #101
    M. Coppens
    Period: 18895-1975

    Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.
    Online only
    Dim. 32 x 32 cm
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #21

    “Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
  • #72

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 15 - 17 cm
  • #19
    Moerenhout

    “Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
  • #91

    Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

    Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
    Online only
  • #76

    Online only
    Dim. h: 25 & 26 cm
  • #69

    “Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.

    Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #59

    Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.
    Online only
    Dim. h: 50 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00