#34A. Jacob
“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#52
Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.
Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 15/25 -
#77
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#62
“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.
Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 19 & 20 cm -
#64Royal Doulton, England
“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 9 - 20 cm -
#105
Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 75 cm -
#98
Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cm -
#55
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#43
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#6
Een paar tinnen kruisbeelden.
Une paire de crucifix en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 39 cm -
#56
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20 x 20 cm -
#1
Een vossenschedel in kleine vitrine.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 14 cm