Similar lots by type
-
#782Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#801Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#800Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#620Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#778Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#628Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#785Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#520Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#595Gasparucci ItaloEen tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#629Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360 / 400 -
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#790Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#638Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200 / 300 -
#788Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 40 -
#770Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#173“De walvisvaarder”. Beeld van zamac.
“Le baleinier”. Une statue en régule.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 180 -
#758Een lot van twee theaterkijkers (waarbij één in etui(, een kompas en een verrekijker van Kalimar.
Un lot de deux paires de lunettes de théâtre dont un dans son étui, un compas et des jumelles Kalimar.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#608Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#528Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches en met een achtergrond van bladeren en vlinders. Op voet van brons in de vorm van gebladerte. Begin XXe eeuw.
Un pied de lampe en porcelaine chinoise avec décor en cartouches sur fond de feuillage et papillons. Sur pied en bronze représentant du feuillage. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#300Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met 37 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de 37 brillants ayant un poids total de ± 7,50 ct.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 5600 / 6500 -
#690Een eikenhouten bureau met opzet en bovenaan versierd met een balustrade. Zeven laden in het opzet en twee in de gordel.
Un bureau à deux corps avec balustrade . Sept tiroirs et deux tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#685Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en een lade. Eind XVIIIe eeuw.
Un buffet à deux corps - deux portes avec moulures et un tiroir. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 400 -
#515ColombiaTwee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe.
Deux colliers richement colorés. Copies provenant du musée de Bogota. Nous ajoutons deux colliers en corde tressée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#190Chopard GenèveEen 18 karaats wit gouden polshorloge (klein letsel aan polsband).
Montre à bracelet en or blanc 18 ct (petit dégât au bracelet).No longer availableDim. Bruto: 65,76 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#489A. Tielens“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 26 cmEstimate: € 60 / 120 -
#366Een muziekstaander van gesculpteerd mahoniehout in vier niveaus. Begin XXe eeuw.
Etagere à musique en acajou sculpté à quatre niveaux. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Willy VandersteenSuske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug ± 50% open.
Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. En neèrlandais. Série rouge, première édition, 1949. Dos endommagé à ± 50% mais complet.No longer availableEstimate: € 200 / 300

