Other lots in this auction
-
#665Becker’s Sons Rotterdam
Een oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.
Une ancienne balance de pharmacien avec un tiroir. Avec les poids, il manque les 5 plus petits poids.No longer availableDim. 40 x36 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292Godfried Van Pelt
“Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère et enfants dans un intérieur". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301Jammet-Seignoles, Limoges
Een theepotje op komfoortje van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une tisanière en porcelaine partiellement dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 45 -
#566
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.
Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.No longer availableDim. H:230cmEstimate: € 80 / 120 -
#36
Een verguld houten ovaal bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad en tussenblad in vlechtwerk.
Guéridon ovale en bois doré de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise en cannage.No longer availableDim. 75 x 58 x 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#126
Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Une commode en chêne de style transitionnel avec des décorations finement sculptées. Vers 1800.No longer availableDim. 99 x 131 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343
Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.No longer availableDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.
Plat triangulaire en cristal en partie bleu.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#616
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266
Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.
Un bureau en bois avec deux tiroirs et une chaise en bois.No longer availableDim. 105 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#375
Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#521Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 60