Other lots in this auction
-
#549Bosmans
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#528
Een grote dekselvaas van wit en blauw chinees porselein.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 190/210 -
#274
“Bomen bij het water”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1924.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée et datée 1924 au verso.No longer availableDim. 40,5 cm x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#407
Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec coquillages et dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65/75 -
#216
Eikenhouten dressoir in Régencestijl met twe deuren en met drie laden in de gordel. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Régence à deux portes et trois tiroirs en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 146 x 48 cmEstimate: € 50/350 -
#275
“Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.
"Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#377Leopold Muller
Een porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
Pot à couvercle en porcelaine sur pied ajouré. A décor multicolore et doré. Signé et daté en bas '36.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 100/120 -
#358Goebel, Germany
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#444Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300