Other lots in this auction
-
#94Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voilier sur une mer agitée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 cm x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#548“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#19Frans OttePeriod: 1885 - 1973“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#417Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
Une statue en céramique à tête amovible. Marquée.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 75 / 85 -
#538“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#31Val Saint-LambertEen sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.
Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#209Bosmans“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#573Maria Innocentia Hummel“Apple tree boy”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 230. Hoogte zonder montuur.
Pommier garçon. Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 230. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#44Ponsin“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
"Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée et datée '37.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50


