Similar lots by type
-
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#844
Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#206
Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100 -
#833
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#45
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en één 18 karaats wit en geel gouden ring zonder steen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une en blanc et jaune 18 ct non sertie.No longer availableDim. 18,41 gEstimate: € 380/450 -
#658
Chinese balustervaas met blauw en wit decor van kostbaarheden.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc des signes auspicieux.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 240/360 -
#349Capodimonte
Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Deux petits mendiants. Petit groupe en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40/60 -
#300
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000/1200 -
#521
Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#380
Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.
Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200/240 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale solitair van ± 1,04 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un solitaire central de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 2600/2800 -
#107
“De knuffelaarster”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zach.
“La câlineuse”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Bruno Zach.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#667
Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#74August Verstraeten
“Pop in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Poupée dans l’atelier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een oud kompas in een gedraaide houten houder met deksel.
Boussole ancienne dans un boîtier en bois tourné.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#155
Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,53 gEstimate: € 1800/2000