Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geäccoleerd blad.

Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.

Une table basse gateleg en chêne avec des pieds torsadés et une tablette en accolade.
Dim. H: 70cm
SKU: 2405220350.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22

    “Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.

    "Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #307
    Val Saint-Lambert

    Vijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 16 à 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #89
    Gerard Jr. Cox
    Period: 1902-1982

    “Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Maria Innocentia Hummel

    “Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.

    « Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #311
    Val Saint-Lambert

    Drie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.

    Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.

    Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 91 x 66 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #644
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.

    “Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    “Abstract”. Olieverf op doek.

    "Abstrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.

    Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Een salontafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding in X, versierd met een gebeeldhouwde vaas. Gesculpteerde fluitpoten op wieltjes. Wit marmeren blad. Tijdperk Napoléon III.

    Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 74 x 123 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447
    Paolo Marioni

    Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.

    Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marquées. Hauteur : vase.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More