Other lots in this auction
-
#373Maria Innocentia Hummel“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Leopold MullerEen porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
Pot à couvercle en porcelaine sur pied ajouré. A décor multicolore et doré. Signé et daté en bas '36.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#47Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.No longer availableDim. h: 3,5 - 23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#78Een siervaas van meerkleurig porselein met bloemendecor en gedragen door twee bronzen engeltjes. Onderaan gemerkt.
Un vase ornemental en porcelaine multicolore à décor floral et porté par deux anges en bronze. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Alfons WaterschootEen paar portretten van Kempense boeren. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
Une paire de portraits de paysans campinois. Huile sur toile. Signées et datées 1953.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#284Fritz Van Luppen“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Val Saint LambertEen grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425Een verchroomde theetafel met glazen blad en twee handvatten.
Une table à thé chromée avec plateau en verre et deux poignées.No longer availableDim. 89 x 51 x 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#451Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Un orignal couché en porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#345Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40

