Similar lots by type
-
#296Een paar Empire tafeltjes.
Paire tables Empire.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#468Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#481Een paar achthoekige Chinese voorraadpotten. Onderaan gemerkt. Deksels slecht aansluitend, metalen ringen van één pot los.
Une paire de pots de rangement octogonaux chinois. Marqué sur le fond. Couvercles non ajustés, anneaux métalliques d'un pot séparés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een paar Chinese porseleinen dekselpotten.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#440Een barokke armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout. Rug en zit bekleed met naaldwerk (slijtage).
Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#710Een antieke houten hoedenvorm.
Une forme de chapeau en bois antique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#581Een Chinese vaas van porselein met figuren versierd.
Un vase en porcelaine chinoise à décor de personnages.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 700 / 800 -
#713Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65 / 80 -
#548Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 140 / 160 -
#762Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#231Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen.
Une paire d'anges en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
Val Saint-LambertEen paar Empire tafeltjes.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#186Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#675Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken motieven.
Boîte ancienne en chêne à motifs sculptés.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#497Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#453Twee houten schildersmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Deux modèles de peintre en bois, l'un en forme d'homme et l'autre en forme de cheval. Le cheval sans socle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#189Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Picknick aan de bosrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique au bord de la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#584Vanaerschot“Stilleven met bloemen in een Satsumavaas, druiven en wijn. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs dans un vase Satsuma, des raisins et du vin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 138 x 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#701Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230 / 300 -
#735Drie gestileerde houten eenden.
Trois canards en bois stylisés.No longer availableDim. h: 23 - 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#268“Châteaux Royaux”. Ter gelegenheid van de 60ste verjaardag van Koning Boudewijn I op 7 september 1990. In 2 oorspronkelijke dozen, waarin telkens 6 borden.
Châteaux Royaux . A l'occasion du 60e anniversaire du roi Baudouin Ier le 7 septembre 1990. Dans 2 boîtes originales, chacune contenant 6 assiettes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#357Een lampje met glazen kap. Art deco stijl.
Une lampe avec abat-jour en verre. Style Art Déco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#260Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de ± 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de ± 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#500Metalen walvis op standaard.
Une balaine en métal sur base en fer.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 240 / 260


