Similar lots by type
-
#710
Een antieke houten hoedenvorm.
Une forme de chapeau en bois antique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#548
Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 140/160 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#497
Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#762
Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#481
Een paar achthoekige Chinese voorraadpotten. Onderaan gemerkt. Deksels slecht aansluitend, metalen ringen van één pot los.
Une paire de pots de rangement octogonaux chinois. Marqué sur le fond. Couvercles non ajustés, anneaux métalliques d'un pot séparés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972
“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#468
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#296
Een paar Empire tafeltjes.
Paire tables Empire.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650/700 -
#453
Twee houten schildersmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Deux modèles de peintre en bois, l'un en forme d'homme et l'autre en forme de cheval. Le cheval sans socle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/140 -
#580
Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200/240 -
#346
Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken motieven.
Boîte ancienne en chêne à motifs sculptés.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/100 -
#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#635
Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100/150 -
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#498
Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65/80 -
#440
Een barokke armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout. Rug en zit bekleed met naaldwerk (slijtage).
Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100/150 -
#231
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen.
Une paire d'anges en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#186
Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500/600 -
Val Saint-Lambert
Een paar Empire tafeltjes.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650/700 -
#402
Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160/200 -
#581
Een Chinese vaas van porselein met figuren versierd.
Un vase en porcelaine chinoise à décor de personnages.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 700/800
Other lots in this auction
-
#352
Vier handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, mogelijk op ivoor, in ivoren kadertjes.
Quatre miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, éventuellement sur ivoire, dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 4 x 3 & 5 x 4 cmEstimate: € 120/200 -
#200
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants et baguettes d'un poids combiné de ± 2,27 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 2200/2400 -
#3
Een XIXe eeuws messingen inktstel. Eén dekseltje los, glazen recipiënten gebroken.
Encrier en laiton du XIXe siècle. Un couvercle desserré, récipients en verre cassés.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#323
Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre orange en forme de rose. Sur un socle en marbre. Ainsi qu'une branche de rose en fer forgé, également sur un socle en marbre.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 50/80 -
#393
Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.
Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Drie zg. heksenbollen van zilverkleurig glas.
Trois soi-disant boules de sorcières de verre en cristal d'argent.No longer availableDim. Ø: +/- 11 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/150 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#816Capodimonte
Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#701
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#147
“De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.
Le petit violoniste . Statue en bronze d'après Auguste Moreau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 56,63 gEstimate: € 1400/1600