Other lots in this auction
-
#317Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 650 / 750 -
#586Twee smeedijzeren fietsenstaanders.
Deux support vélo en fer forgé.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#731Een Delfts aardewerken schotel. XVIIIde eeuws. Randschade.
Plat en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Henri Joseph Pauwels“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct. G/H.No longer availableDim. 18,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#571Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#637Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#728Harald W-ZAntieke pop met papier mâché hoofd en zeildoeken lijf. Deels originele kleding.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché et corps en toile. Vêtements partiellement d’origine.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#537Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120


