Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lamp van blauw glaspasta.

Een lamp van blauw glaspasta.

Une lampe en pâte de verre bleue.
Dim. h: 58 cm
SKU: 2610210073.
Categories: Glaswerk, Verlichting.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #478

    Een geribde vaas van beige Muranoglas.

    Un vase nervuré en verre de Murano beige.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #336

    Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.

    Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #233

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #31

    Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.

    Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #587

    Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.

    Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 47; 57 & 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.

    Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #308

    Een balustervormige lampenvoet van crackleware.

    Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm (m.k.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #323

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #87

    Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #243
    Muller Frères, Lunéville

    Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.

    Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.

    Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #483

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #607

    Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.

    Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Denbac

    Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)

    Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #531

    Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.

    Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #27

    Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.

    Deux vases différents en verre fumé et ocre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #612
    André Cardinael
    Period: 1985 - 2005

    “Boszicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue sur la forêt. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #273

    Art deco klokje van aardewerk.

    Horloge art déco en faïence.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #102
    David de Noter
    Period: 1825 - 1875

    “Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.
    No longer available
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2

    “Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.

    Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #554
    Felix De Boeck
    Period: 1898 - 1995.

    “Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #137

    Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.

    Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 66 & 88 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #435
    Paul Van Ostaijen

    Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.

    Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #546
    Kirman

    Handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 360 x 275 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #368
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #230

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Une bague en or rose 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 13,57 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #650

    Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.

    Divers auteurs flamands et internationaux. Bibliothèque Het Laatste Nieuws. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. De Conscience (1) à Grimm (35). Numéro 10 The Shining double.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #425
    Ernest Claes

    Acht boeken in diverse talen. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaren). “Jeunesse”, zelfde uitgever 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok in het Tsjechisch). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.

    Huit livres en différentes langues. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaires). “Jeunesse”, même éd. 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok en Tchèque). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More