Similar lots by type
-
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#78Jules Marie CatineauPeriod: 1845 - 1905
“Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.
“Jean Baptiste”. Sculpture en bronze. Signature au verso.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#218
Moderne paddenstoellamp van glaspasta.
Lampe champignon moderne en pâte de verre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200/300 -
#793
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#168Hochlöch (?)
“Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.
“Laïs”. Sculpture en terre cuite. Signée et numérotée 339.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 200/300 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#89Ernest Rancoulet
“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220/280 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#337
“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#157
“Twee kindjes onder een paraplu”. Een groepje van terracottakleurig gepatineerd pijpaarde. Gesigneerd Van Vaerenbergh.
Deux petits enfants sous leur parapluie. Groupe en terre de pipe. Signé Van Vaerenbergh.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100/120 -
#183Royal Boch
“Vredesduif.” Een beeld uit monochroom wit aardewerk. Genummerd 4/12. Naar een ontwerp van Patrick Villas.
“Colombe de la paix”. Sculpture en faïence monochrome blanche. Numérotée 4/12. D’après un modèle de Patrick Villas.No longer availableDim. H 64 cmEstimate: € 320/400
Other lots in this auction
-
#738
Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#459Etienne Le Compte
“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#384Tallaert
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een kapje van kant uit 1904.
Bonnet en dentelle. Datant de 1904.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#391
Een paar mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Paire de fauteuils en acajou de style Regency.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#12
“Watervallen te Coo”. Olieverf op paneel.
“Cascades de Coo”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#312Société céramique Maestricht
Een servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#556
Een grote eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. Grotendeels tijdperk Lodewijk XVI.
Grande commode en chêne ouvrant à deux grands et deux plus petits tiroirs. En grande partie époque Louis XVI.No longer availableDim. H. 98 x L. 143 cmEstimate: € 400/600 -
#151
Modern beeldje van een danseres in bruingepatineerd metaal.
Statuette moderne d’une danseuse en métal à patine brune.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/100 -
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#277
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout, versierd met een bok en eikenbladeren.
Console à suspendre en noyer sculpté décorée d’un bouc et des feuilles de chêne.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180/240