Similar lots by type
-
#391Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#433Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 27 & 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#418Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#43Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#338Val St. LambertEen reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#715Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#168Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#393Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#392Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#767Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.
Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#410Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.
Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#11Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#775Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#140Een armband van parels met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un bracelet de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#648Drie balustervazen van Chinees porselein: 1 blauwe en witte met paradijsvogel (H. 43 cm), 1 polychrome met een familie op een terras en uitvoerige tekst achteraan (H. 43 cm) en 1 grotere met vogels en een bloeiende struik (H. 58 cm).
Trois vases balustre en porcelaine de Chine: le premier au décor d’un oiseaux de paradis bleu et blanc ( H 43 cm), le deuxième au décor polychrome d’une famille sur une terrasse et texte au dos (H 43 cm), le troisième au décor d’oiseaux et arbuste en floraison (H 58 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#237“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#15Een kruisje van koraal met 18 karaats geel gouden tussenstukjes en slot.
Une croix en corail et entre-pièces et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 50 / 100 -
#188Christofle, Paris“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un cou(..)No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#523Een lot van vier vazen van Chinees porselein met decors van kostbaarheden in oplopende veilingen. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre vases en porcelaine de Chine, décors d’objets précieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Mestdagh Meyers à AnversEen schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500

