Similar lots by type
-
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#613
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#640
een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#648
Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#637
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/120 -
#589
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#732
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#764
Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.
Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#792
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#213
Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#208
Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180/220 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#803
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300/400 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#594
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#779Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#380
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#576
Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250/400 -
#780
Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#127
“Fruit defendu”. Een groep van zamak naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Groupe de régule d’après une oeuvre de Rancoulet.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#348Zeiss Ikon
Een oude vouwcamera model ‘Netar’.
Appareil photo ancien pliable ‘Netar’.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#247
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#810Schatz Kunda
Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#439
“Herenportret”. Een fijn gesculpteerd reliëf van wit marmer in kader. XIXe eeuw.
“Portait d”homme”. Un relief en marbre blanc fin sculpté dans un cadre. XIXième siècle.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#2Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Stillevens”. Twee etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Natures mortes”. Deux gravures. Signées hors planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#119Bernard Cathelin
“Bloemenvaas”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/175 buiten de plaat.
“Vase à fleurs”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/175 hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#51
Een vaas van meerkleurig aardewerk in art decostijl met een decor van een vogel en bloesems.
Un vase en faïence polychrome art deco avec décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/35 -
#774Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#405
Een barometer periode Louis-Phillipe met thermometer.
Baromètre banjo en acajou au thermomètre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 80/100