#684
Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#270
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,43 ct. G VS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond weighing 0.43 ct. G VS2.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 700/800 -
Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#271Manoir d’Estaing - Aveyron
Een polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
A polychrome porcelain coffee pot with two levels. Hand-painted decoration. Marked on the bottom. Bears the signature P. Bénech, after a design from 1850.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70 -
#573-
Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#467
Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#65Antonín Šuman TON (Thonet Tsjechië)
#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#233
Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120/180 -
#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400/500 -
#137Deux de Delvaux
Een khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240/300