Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampenvoet van blauw kristal.
Val Saint- Lambert

Een lampenvoet van blauw kristal.

Un pied de lampe en cristal bleu.
Dim. H: 38 cm
SKU: 2310180389.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #296

    Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.

    Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een geborsteld stalen moderne tafellamp.

    Une lampe moderne en acier brossé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #198

    Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.

    Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 560 / 600
  • #273
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.

    Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #758
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.

    Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.

    Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #415
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.

    Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #793

    Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.

    Un vase en cristal mauve et incolore taillé. Nous ajoutons un sous-plat en forme de coeur, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #382

    Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.

    Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #417

    Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #409

    Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.

    Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #785
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #418

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een paar verstelbare metalen wandlampen.

    Une paire de lampes murales en métal réglable.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #226

    Een grote Venetiaanse luchter

    Un grand lustre vénitien.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #723
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.

    Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #797

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #800

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #744

    Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

    Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. ± 21 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #341

    Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    “Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 1230 / 200
  • #402

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #579

    “Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.

    ”Vue sur la ville constructive”. Gouache sur papier. Porte une signature sur le passe-partout: Seibert.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #69
    Gerrit De Morée
    Period: 1909 - 1981

    “St. Martinus”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”St. Martin”. Encre et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #619
    Marc Haeghens

    “Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #584

    “Zonsondergang”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rigazzi.

    ”Coucher de soleil”. Huile sur toile. Porte la signature: Rigazzi.
    No longer available
    Dim. 62 x 132 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #102
    P. Hyde

    “Bloemenmarkt te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marché aux fleurs à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #104

    “Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    ”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #643

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More