Similar lots by type
-
#237
“Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.
« Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271
Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676
Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.
Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 40 / 50 -
#286
Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Val Saint-Lambert
Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314
Twee paar kandelaars van kwikglas.
Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#527
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#651
Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.No longer availableDim. l: 43 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666
Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#388
Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.
Une lampe de table en métal chromé avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#695
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30 / 40 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#276
Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299
Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40 / 50 -
#588
Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#296
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#316
Een staande asbak van smeedijzer met luciferhouder, versierd met rozenranken.
Un cendrier sur pied en fer forgé avec porte-allumette, décoré de vignes roses.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 35 / 45 -
#172
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 179 x 102 cmEstimate: € 260 / 300 -
#129
“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534
Een stuurwiel van hout en messing.
Un volant en bois et laiton.No longer availableDim. Ø 104 cmEstimate: € 90 / 110 -
#81Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Cupido & Psyche”. Een groep van wit terracotta. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900
« Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#5
Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.No longer availableDim. h: 15 - 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#672
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#363
Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.
Huit livres religieux des XVIIe et XVIIIe siècles. Reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#22
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1865.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Daté 1865.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#607
Twee torso’s, waarvan één in gepo;lijst marmer (H. 41 cm) en het andere van gepolijst hout, gesigneerd Aubroeck (H. 27 cm).
Deux torses, l'un en marbre poli (H. 41 cm) et l'autre en bois poli, signés Aubroeck (H. 27 cm).No longer availableDim. H:26-42cmEstimate: € 100 / 120