Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.
Goebel

Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.

Un pied de lampe en porcelaine polychrome en forme de tronc d’arbre et une jeune fille. Fait partie de la série de M.I. Hummel.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2011180043.
Category: Porselein.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.

    Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm met kap
    Estimate: € 50 / 80
  • #263
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #597

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #773
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #281

    Een dekselvaas van met goud versierd Brussels porselein met handvatten in de vorm van ramskoppen en op een piëdestal.

    Un vase couvercle en porcelaine de Bruxelles dorée aux manches en forme de têtes de béliers et sur un piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #207

    Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #401

    Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

    Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747

    Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #181
    Boch

    Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.

    Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.
    No longer available
    Dim. H:23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #593

    Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm Ø: 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #393

    Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.

    Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303

    Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.

    Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. L 39 cm; B: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #455
    Raynaud, Limoges

    Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.

    Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #797

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #90

    Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.

    Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.
    No longer available
    Dim. 15,61 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #417

    Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.

    Divers statues phalliques en bois. 8 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #243

    Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.

    Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.

    Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #700
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.

    ”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #556

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 205 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #36

    Een reeks van vier caféstoelen van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug in de stijl van Thonet. Pools werk.

    Une série de quatre chaises de café en hêtre plié à la vapeur, assises cannées et le dos style Thonet. Travail polonais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.

    Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300
    Dani Mor Quartz

    Een roestvrij stalen polshorloge.

    Une montre à bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #645

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127
    H. Minten

    “De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.

    ”La diseuse de bonnes aventures”. Une statue en noyer. Signée.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314

    “Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    ”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More