#97Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#198Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 500 -
#129R. Cosyns“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
#573Een Chinese snuffbottle met handgeschilderd decor. Onderaan gesigneerd.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois à décor peint à la main. Signature à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 110 / 130 -
#491Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
#878Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.
Une aquamanile en bronze. Flandres, +- 1700.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200