Similar lots by type
-
#534Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600 / 800 -
#349Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.
An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.No longer availableDim. h 13 x l 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#523Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.
A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#599Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
"Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.No longer availableDim. 29 x 49 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#350Val Saint LambertEen lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 400 / 450 -
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Een bronzen beeld van een panter.
A bronze sculpture of a panther.No longer availableDim. 14,5 x 43 cmEstimate: € 175 / 225 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#175Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.
A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.No longer availableDim. h 61 cm (kandelaar)Estimate: € 250 / 350 -
#208Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800 -
#559Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een pendule van verguld metaal.
A clock made of gilded metal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Geert KunenEen lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind XIXde eeuw.
An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.No longer availableDim. 108 x 64cmEstimate: € 120 / 180 -
#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.
A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.No longer availableDim. 88 x 53 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#521Royal Dux“Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
"Milkmaid with cow." A group of multi-colored soft paste. Marked with a pink triangle at the bottom.No longer availableDim. h 37 x l 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#78Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door Ionische zuilen.
A pair of storm lamps made of marble, metal, and glass. Supported by Ionic columns.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.
A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 100 / 150

