#351Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.No longer availableDim. H:15-24cmEstimate: € 40 / 60 -
#605“Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.
#328Drie boeken, waarbij twee mbt tot de expo in 1958 en één in 1930.
#310LongchampEen vergulde schakelketting in originele doos.
une armoire à bijoux en forme de chef-d'œuvre avec deux portes, quatre coulisses et un compartiment sous l'abattant.No longer availableDim. 27x32x16cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale smaragd van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 2 ct et d'une émeraude centrale de +- 1 ct.No longer availableDim. 11,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Een lot van drie geslepen kleurloos kristallen karaffen.
#437Abstract sculptuur van aardewerk.
Sculpture abstraite en poterie.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#337StarEen antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.
Un ancien machine à sirop de cuivre. Mesure en verre manque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#612G Rosso“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbore". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x 40 cmEstimate: € 100 / 120