Other lots by Goebel
-
#678Goebel“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#671GoebelVijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#673Goebel“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Similar lots by type
-
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#554Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#24Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#116Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#8Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.
Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#683Een partij van 31 strips, waaronder 7 albums van Alex, Kuifje, Rik Ringers, Asterix, Nero, Robbedoes, enz.
Lot de bandes dessinées dont 7 albums d’Alex, Tintin, Rik Ringers, Asterix, Nero, Robbedoes etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#212G. De la Garde“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé. XXe siècle.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 200 / 260 -
#312Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Twee bloemenstillevens op doek. Gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs sur toile. Signées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#730Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#675Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#622Jozef MousPeriod: 1896-1968Twee havenzichten. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vues de port. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 30 x 40 & 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#328Een serie van van twaalf glazen van gekleurd en geslepen Boheems kristal.
Suite de douze verres en cristal de Bohème taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60

