Other lots in this auction
-
#287Royal Dux
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#467
Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
Un pichet chinois dans l'esprit de la porcelaine de Kendi.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114
“Bij de alchemist” en “De brieflezer”. Olieverf op doek.
"Chez l'alchimiste" et "Le lecteur de lettres". Huile sur toile.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#245Val Saint-Lambert
Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.
Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#357Swarovski
Zes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.
Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.No longer availableDim. h: 3,5 - 6,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#481
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 200 / 250 -
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#371
Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.
Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Glas en kristal. Twee stoppen niet origineel.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Verre et cristal. Deux bouchons non d'origine.No longer availableDim. h: 27 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#488Goebel, Germany
“Ringelreihen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. No. 348.
"Ringelreihen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et signé par l'artiste en bas. no. 348.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700 / 750