Other lots by Val Saint Lambert
-
#694Val Saint LambertEen reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.
Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277Val Saint LambertEen coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal vert doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298Val Saint LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#87Val Saint LambertEen coupe op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en met vermelding ‘P.U.’ (pièce unique).
Une coupe sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marquée et au mention 'PU' (pièce unique).No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 300 -
#287Val Saint LambertEen karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130 / 150 -
#321Val Saint LambertEen karaf van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er een geslepen kleurloze asbak aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal taillé incolore et mauve. Nous y ajoutons un cendrier incolore taillé. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 7 & 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#58Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand vase cratère en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 120
Other lots in this auction
-
#92“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#213Een lampje met bronzen voet, versierd met bladeren in reliëf en eindigend in drie lichtpunten met meerkleurig glazen kapjes. Gesigneerd.
Une lampe avec un socle en bronze, décoré de feuilles en relief et se terminant par trois points de lumière avec des abat-jour en verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#39Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableDim. 25 x 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.No longer availableDim. H:15-24cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Rosenthal“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
"Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240 / 280 -
#605“Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.
"Bi-lentille" & 3 x "View Master". Quatre stéréoscopes au total.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#38“Engeltje met hoorn”. Een klein bronzen beeldje op sokkel van rood marmer.
"Ange avec corne". Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Emile ThysebaertPeriod: 1873 - 1963“Klappeien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Taper". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50 / 70

