Similar lots by type
-
#552Val Saint LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#328Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#323Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#261Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#648Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#608Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#34Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.
Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#693Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:5-30cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Val Saint LambertEen parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Val Saint LambertEen designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Twee geslepen kristallen schalen.
Deux coupes en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.No longer availableDim. h: 32,5 & 36,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Lalique, FranceEen siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#215Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.
Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.No longer availableDim. Ø: 25 & 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#385Val Saint LambertDrie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.
Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 6 - 17 & 17,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#355Val Saint lambertTwee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.No longer availableDim. h: 6,5 & 12,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#351Val Saint LambertEen presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Val Saint lambertDrie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.
Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.No longer availableDim. h: 20,5, 22,5 & 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#348Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 1& cmEstimate: € 80 / 100 -
#542Val Saint LambertEen lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.
Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#314Twee paar kandelaars van kwikglas.
Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#324Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581Een paar messingen kandelaars, een geelkoperen miniatuur piano gesigneerd D’haeseleer en een bronzen beeldje van een dirigent.
Une paire de bougeoirs en laiton, un piano miniature en laiton signé D'haeseleer et une statue en bronze d'un chef d'orchestre.No longer availableDim. H:9-38cmEstimate: € 50 / 70 -
#412“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
"Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#288Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.
Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90 / 120 -
#449“Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
«Juin à Chales (Stavelot)». Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21,5 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#464“Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.
"Le maillot de bain rouge". Une lithographie. Signée et numérotée 40/98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#610Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.No longer availableDim. 98,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113“De dood”. Een beeldje van been onder een glazen stolp.
"La Mort". Une figurine d'os sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 170 / 180

