Similar lots by type
-
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#810
Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#455
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#815
Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#394Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#806
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#801
Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#827V. D.
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#402
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#215Betjemann’s, London
Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#705
Driedelig garnituur van geslepen rood Boheems kristal.
Une garniture en cristal de Bohème taillé rouge.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/240 -
#382
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#768Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen kleurloos en roze kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et rose. Marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#615
Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#611
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400
Other lots in this auction
-
#687
“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/240 -
#173
Een lot zilver waaronder twee servetringen, één Delheid 855‰ en één 800‰, twee suikertangen, één Vietnam 900‰ en één 830‰, twee serveermesjes 800‰, een gebakstang 800‰, twee schoteltjes 800 en 835‰, zes borreltjes 800‰ Duits en een belletje 925‰ Ecuador.
Un lot d’objets en argent dont deux ronds de serviettes, un Delheid 855‰ et un 800‰, deux pinces à sucre, une Vietnam 900‰ et une 830‰ , deux couteaux de service 800‰, une pelle à tarte 800‰, deux petits plats 800 et 835 et six gouttes 800‰ allemand et une sonnette 925‰ Ecuador.No longer availableDim. 470 gEstimate: € 250/350 -
#707
“Jachthond”. Een bronzen beeld.
”Chien de chasse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50/80 -
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#658
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit brievenopeners, beeldjes, enz.
Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#330
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de 0,14 ±.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 350/450 -
#41Royal Dux
“Olifant”; “Meisje bij een siervaas” & “Jongen met hond”. De twee laatste onderaan gemerkt.
”Eléphant.”, “Jeune fille et vase.” & “Garçon et chien.” Les deux derniers sont signés.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#156
Een buffetkast in Napoleon III-stijl van wortelnootfineer en parquetterie met een grijs marmeren blad. De deur en de hoekpanelen versierd met een fijn ingelegd decor van een bloemenvaas en instrumenten op een zwartgelakte achtergrond. De deur wordt geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes en het geheel is afgewerkt met verguld bronsbeslag.
Un buffet style Napoléon III en placage de racine et parqueterie et à tablette en marbre gris. La porte et les panneaux de coins ont un décor incrusté de vase et instruments sur fond en laque noir. La porte est flanquée de deux colonnes cannelées et l’ensemble est terminée par des ornements en bronze doré.No longer availableDim. 117 x 127 x 49 cmEstimate: € 1500/2000 -
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.
Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80/100