Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.
Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.

Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.

A lamp base of blue and white Chinese porcelain decorated with birds in a landscape. Mounted on a bronze base.
Dim. h 42 cm
SKU: 0503240663.
Categories: Aziatisch, Brons, Porselein, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450

Other lots in this auction

  • #613

    Een set van twee Thaïse marionetten.

    A set of two Thai puppets.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een set van twee Chinese porseleinen celadon lampenvoeten waarvan één te herbekabelen.

    A set of two Chinese celadon porcelain lamp bases, one of which needs to be rewired.
    No longer available
    Dim. h 91 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #314

    Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.

    An advertising mirror for Chivas Regal Whisky.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm.
    Estimate: € 40 / 50
  • #453

    Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.

    A terracotta brick with Buddha, according to the Wei dynasty certificate.
    No longer available
    Dim. 35 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #32
    Paul Lauters
    Period: 1806 - 1875

    ‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters

    'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.
    No longer available
    Dim. 17.5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Model Columbus DUO Erdglobus

    “Model Columbus DUO Erdglobus”. Een vintage glazen wereldbol met lamp in metalen houder op houten vintrinekastje met schuif. Door Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.

    "Model Columbus DUO Earth Globe". A vintage glass globe with lamp in metal stand on wooden display case with drawer. By Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.
    No longer available
    Dim. 47 x 48,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #273
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33
    Val Saint-Lambert

    Een paar vaasjes “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en “M”.

    A pair of vases "Gary" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom with an "M".
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #75

    Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.

    A wooden statue of a Saint with a victory palm. Gothic inspired.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.

    A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #58

    Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.

    An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More