Other lots by Val Saint-Lambert
-
#38Val Saint-LambertEen set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Val Saint-LambertEen paar flessenonderzetters “Impérial” van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label. In oorspronkelijke dozen.
Une paire de sous-bouteilles "Impérial" en cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 25 / 35
Similar lots by type
-
#302Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.
Lot de douze pots d'apothicaire anciens en verre incolore.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.
Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Twee paar kandelaars van kwikglas.
Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30 / 40 -
#545Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.
Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.No longer availableDim. Ø 200 cm en Ø100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).
Un grand chemin de table ovale d'arrangements floraux grossiers de Brugs. Nous ajoutons 23 patchs décoratifs ronds et ovales différents et 10 petits sous-verres. Nous ajoutons un plateau en bois avec de la dentelle sous verre. (de 40 x 30 cm).No longer availableDim. 105 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#513Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#106Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#527Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Een glazenservies van kleurloos kristal.
Un ensemble de verres en cristal incolore.No longer availableDim. H:4-20cmEstimate: € 120 / 200 -
#326Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540J. Francois & Cie BruxellesEen cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#525Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.
Trois nappes rectangulaires, trois ovales et trois rondes en ruban de dentelle de Bruxelles de Ø 50 cm et moins. Nous ajoutons douze toiles décoratives d'aiguilles italiennes, françaises et bruxelloises.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#286Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#294Val Saint LambertEen vaas van groen en kleurloos glas.
Un vase de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#511Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#662Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#91Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#287Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
Lot en cristal incolore composé de deux carafes et d'un cendrier.No longer availableDim. h: 7,5 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#45Een fijn gebeeldhouwde Corpus Christi. Frankrijk, XVIIde eeuw. Sporen van oorspronkelijke polychromie, ledematen ontbreken. Herkomst: antiquair Herpels, Kortrijk 1980.
Un Corpus Christi finement sculpté. France, XVIIe siècle. Traces de polychromie d'origine, il manque des membres. Origine : antiquaire Herpels, Courtrai 1980.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#311Meissen“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#307Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100


