Similar lots by type
-
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#295
Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#545
Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk, alsook een kleiner exemplaar.
Une paire de vases balustres en faïence de Satsuma, ainsi qu'un plus petit.No longer availableDim. h: 46 & 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#645
Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688
Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.No longer availableDim. Ø: 17; 29 & 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#218
Een grote gelobde schotel van aardewerk met blauw op wit decor van personages in een landschap. Gemerkt op de verso.
Grand plat lobé en faïence à décor bleu sur blanc de personnages dans un paysage. Marqué au verso.No longer availableDim. Ø: 47,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#640
Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence de Satsuma. Marqués sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#345
Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#164Royal Dux
Een schelpvormige siercoupe van tweekleurige zachte pasta, getooid met twee baadsters. Onderaan gemerkt met roze driehoek.
Coupe décorative en forme de coquillage de pâte tendre bicolore, à décor de deux baigneuses. Marquée en bas au triangle rose.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#352
Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#206
Een salontafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding in X, versierd met een gebeeldhouwde vaas. Gesculpteerde fluitpoten op wieltjes. Wit marmeren blad. Tijdperk Napoléon III.
Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 123 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 202 x 134 cmEstimate: € 220 / 300 -
#110
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 450 / 500 -
#635
Een oud houten schommelpaard met handgeschilderde versieringen.
Un ancien cheval à bascule en bois avec des décorations peintes à la main.No longer availableDim. H: 95cmEstimate: € 120 / 200 -
#605
Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40 / 60 -
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Val Saint-Lambert
Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#105Val Saint Lambert
Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 24 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614
“Symbolisch abstract.” Gemengde techniek. Draagt monogram W.H.
"Abstrait symbolique." Technique mixte. Porte un monogramme WH.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#411
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Alfons Waterschoot
Een paar portretten van Kempense boeren. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
Une paire de portraits de paysans campinois. Huile sur toile. Signées et datées 1953.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 200 / 300