Other lots by Val St. Lambert
-
#608Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#641Val St. Lambert
Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.
Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 60/100 -
#623Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#613Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 16 & 6 cmEstimate: € 40/60 -
#772Val St. Lambert
Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 100/120 -
#732Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.No longer availableDim. ø: 31,5 cmEstimate: € 100/150 -
#368Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen kleurloos en rood glas.
Une coupe sur pied en verre rouge et incolore taillé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#378Val St. Lambert
Een coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.
Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#69Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. : 30 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#773
Een gevarieerd lot kleurloos kristal, bestaande uit serveerschaaltjes, asbakken, een vleesmes, een belletje, enz. Enkele in originele dozen. Engels en Iers werk. We voegen er een geribd vaasje van Val St Lambert aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant des coupelles de présentation, cendriers, un couteau à viande, une sonnette, etc. Quelques pièces dans leur boîte d’origine. Travail anglais et irlandais. Nous ajoutons un petit vase à côtes torses de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#43
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#594Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#13
Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.
Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 12, 16 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#693
Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#643Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100/180 -
#243
Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#612
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.
Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#779
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.
Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 30/50 -
#117
Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.
Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.No longer availableDim. h:Estimate: € 160/200 -
#631
Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#450
Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.
Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#187
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#359
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#409
Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.
Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#153
Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.
Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/260 -
#695
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.
Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#247
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloos kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/220 -
#607
Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.
Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120/180 -
#753
Een lot kristal, bestaande uit een gekleurde lampenvoet, een kleurloze dubbele kandelaar en een schaaltje. De eerste twee eerste gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Venetiaans.
Un lot de cristal, comprenant un pied de lampe de couleur, un chandelier double incolore et une coupelle. Les deux premiers portent la marque Val St. Lambert, le dernier est vénitien.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.
Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#337
Een lot postkaarten met zegels. Eerste-dags- en speciale uitgaven. Internationaal. Evenals een album met oude prentkaarten over Kortrijk en een doos et chromo’s, sportfoto’s en F.D.C.’s.
Un lot de cartes postales et timbres postes. Timbres postes au cachet premier jour et éditions spéciales. International. Un album d’anciennes cartes postales en relation avec la ville de Courtrai et une boîte de chromos, photos de sport et F.D.C.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#593
Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Deux longues élises et un sage en ivoire sculpté sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300/400 -
#151
Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une cruche décorative en verre polychrome, décor gravé représentant des vignes et deux escargots. Porte la marque ‘Daum, Nancy’.’No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450/550 -
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#105
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 14,65 gEstimate: € 1600/1800 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#546William Brownlie, Hamilton
Een Engelse staande klok van mahoniehout met een gedreven messingen wijzerplaat, de kast bovenaan versierd met twee gecanneleerde zuiltjes.
Une horloge de vestibule en acajou et cadran en laiton repoussé, décoration de deux colonnes cannées par dessus.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200/300 -
#341
Een koperen icoon van St. Michiel en de draak en een cilindervormige tabakspot uit citroenhout gedecoreerd met een messingen pijp.
Une icône en cuivre de St. Michel ‘le tueur de dragons’ et un pot à tabac cylindrique en bois de citronnier décoré d’une pipe en laiton.No longer availableDim. 14 x 9 cm, 18 cmEstimate: € 40/60 -
#767
Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500/600