Other lots in this auction
-
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#41
Een lot blauw wit porselein, 2 gemberpotjes zonder deksel, 2 recente kommetjes.
A lot of blue and white porcelain, 2 ginger jars without lids, 2 recent bowls.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30 -
#19
Een vaasje en een theepotje van koper.
A small copper vase and a copper theepot.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#144Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 9.5 cmEstimate: € 45/55 -
#58
Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
A Nanking vase depicting a peacock.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 26 cmEstimate: € 30/40 -
#293
Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 50 cmEstimate: € 60/80 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#61
Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50