Other lots in this auction
-
#624Corneille“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320 / 360 -
#619Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
Album contenant ± 300 vieilles cartes postales.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse Grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
”Bateaux”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Zero HalliburtonEen licht beige cosmetica case van aluminium.
Vanity-case en aluminium beige clair.No longer availableDim. 21 x 40 x 23 cmEstimate: € 230 / 280 -
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#326Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.
Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.No longer availableDim. h: 68 & 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#378Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50

