Similar lots by type
-
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#300Longines AutomaticEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 92,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#281IronstoneEen paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.
Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#180Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,67 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,67 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#181Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op het plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
Une paire de pieds de lampe à perles en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600

