Other lots in this auction
-
#343
Koperen boogschutter op een stuk natuursteen.
Tireur d’arc en cuivre sur base en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699E. Coates
“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428
Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708
Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.
Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284
“Boer met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan fumant une pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420
Een schakelketting 925 ‰, een armband 1000 ‰ en drie ringen bezet met half edelstenen één van 835 ‰ en twee 925 ‰.
Bijoux en argent: une chaîne à maillons 925‰, un bracelet 1000‰ et trois bagues aux pierres semi-précieuses, une de 835‰, l’autre 925‰.No longer availableDim. 52,30 gEstimate: € 50 / 100 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#554Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189
“Baadster”. Een beeld van grijsgeaderd marmer. Achteraan gesigneerd.
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#838
Art deco hoofdje in profiel. Messing op marmeren voet.
Tête art déco en profil. Laiton sur base en marbre.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#485
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#392Lucas Vorsterman
“De aanbidding der Herders” en “De aanbidding der wijzen”. Twee XVIIe eeuwse gravures naar werken van Peter Paul Rubens.
“L’adoration des Bergers” et “L’adoration des Mages”. Deux gravures du XVIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 150 / 200