Other lots by De Coene
-
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/150
Similar lots by type
-
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een mahoniehouten kaptafel in Engelse stijl met en roze marmeren blad en met een bijpassende wandspiegel.
Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#596
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in renaissancestijl, versierd met twee heraldische leeuwen op de hoekstijlen.
Fauteuil en noyer sculpté de style Renaissance décoré de deux lions héraldiques sur les bouts des accotoirs.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15/25 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#676
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200/240 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/160 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60/100 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#823
Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#636
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#347
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#574Maurice De VochtPeriod: 1914-2006
“Figuren in een imaginair landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages dans un paysage imaginaire” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#618Corgi Toys #336
James Bond’s Toyota met oorspronkelijke doos en personages.
La Toyota de James Bond dans la boîte d’origine et avec personnages.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#166
Mahoniehouten gondelcanapé met mooi gesculpteerd houtwerk. Tijdperk Louis-Philippe.
Canapé gondole en acajou avec boiserie joliment sculptée. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. L. 180 cmEstimate: € 200/300 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#218
Moderne paddenstoellamp van glaspasta.
Lampe champignon moderne en pâte de verre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200/300 -
#80
Drie verschillende broches van 18 karaats geel goud waarvan twee bezet met pareltjes.
Trois broches différentes en or jaune 18 ct dont deux serties de petites perles.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 200/300 -
#797
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#354Lucien Van de Velde
“Stilleven met fruit en walnoten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180