Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
De Coene

Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.

Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.
Dim. b: 240 cm
SKU: 2909150626.
Category: Meubel.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #626
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Coene

  • #625
    De Coene

    Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.

    Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.
    No longer available
    Dim. b: 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More