Similar lots by type
-
#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250
Other lots in this auction
-
#309“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#278Een vierkantige vaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk.
Un vase carré polychrome en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Felix BoviePeriod: 1812 - 1880“Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.
”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.No longer availableDim. 52 x 80 cmEstimate: € 250 / 350 -
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5320 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.
20 livres en relation avec Anvers et le port.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#12Dirk Baksteen“Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.
”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#93Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.
Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël anciennes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80

