Other lots in this auction
-
#454Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Louis Van Engelen“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#357Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.
Deux jardinières en porcelaine bleue et blanche, accents dorés. marque sous la base. Travail anglais.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#693Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
Un vase en verre italien, vert olive.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 70 -
#326Een kleine tafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une petite table en chêne sculpté style Renaissance.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#196“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#532“De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.
”Schorre”. Une aquarelle. porte la signature: Wolvens.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#760Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir Oriental en laine noué main.No longer availableDim. 385 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#717Een lot gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij twee in de vorm van een paradijsvogel en één in de vorm van een oude wijze. De laatste twee van speksteen en de eerste van jade.
Un lot de petites statues chinoises sculptées dont deux représentant des oiseaux du paradis et une statue représentant un vieux sage. Ces deux derniers en pierre de lard, la première statue en jade.No longer availableDim. h: 13 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Baudry“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120

