Other lots in this auction
-
#287Drie tabaksdozen, waarbij één zilveren uit 1845 (Franse keuren, 85,51 g) en een sigarettendoosje van alpaca.
Trois boîtes à tabac, dont une en argent de 1845 (poinçons français, 85,51 g) et une boîte à cigarettes en alpaca.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#660Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400 -
#154“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Vue hivernale sur ville”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 72 x 108 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#259J. Ramos“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 X 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#486Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet
Un lot de carpettes, comprenant un tapis de prière Mori, une carpette d’Orient nouée main et une carpette belge nouée mécaniquement.No longer availableDim. 145 x 97 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.
Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#713Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#852Floris Jespers“Boeren met vee”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1925.
”Fermiers et bétail”. Une eau-forte. Signée hors planche et datée 1925.No longer availableDim. 7,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#441Twee inktpotjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een soldaat (kleine beschadiging) en één in de vorm van een pijprokende Chinees. XIXe eeuw.
Deux encriers en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme de soldat ( petit dégât) et l’autre sous forme d’un chinois qui fume la pipe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#261Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220

