Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.
Dim. h: 80 & 67 cm
SKU: 2708190457.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #708
    Val Saint-Lambert

    Een serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.

    Une série de six verres à cognac, initiales gravées. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #751

    Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #357
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #156

    Een gefineerde en ingelegde violontafel in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad.

    Une table violon en bois de placage et incrustations, style Louis XV et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 105 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #675

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #718

    Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.

    Sept statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.

    Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    “Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.

    ”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122

    Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.

    Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    Archibald Russell Watson Allan

    “Landschap met hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysages et fermes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 107 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #837

    Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.

    Une lampe vintage à coupe en verre fumé. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More