#695
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#642
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50 -
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
#186
#173
#337
#592Corneille
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130/140 -
#338
Coupe van geslepen kleurloos kristal.
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#685Mandarina Duck
Een bruine en zwarte reistas van textiel.
#244
Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
Album contenant ± 300 vieilles cartes postales.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 100/120