#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#254Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“1e Tableau”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"1st Tableau". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362“Kalligrafielessen”. Een Japanse print op papier.
"Calligraphy lessons". A Japanese woodblock print on paper.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 25 / 50 -
#654Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#305Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Nude in the Waves". An Art Deco wooden sculpted figure. Signed at the bottom.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 250 / 350