#660
#403
Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
#561
Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#547
Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#202
Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.
#697
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100/140 -
#488
#278Rik Delrue Royal Boch
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50