#46
Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.
An armchair upholstered with a pattern of lion heads. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#380Tavannes watch & Co
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#283Steiff, Germany
Een beer, Geburtstags-Teddybär, Steiff, nr 670183, 1847 - 1997.
A bear, Birthday Teddy bear, Steiff, no. 670183, 1847 - 1997. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#98
A lot of 3 vintage cameras in leather bag, including a Zeiss Ikon "Cocarette" Luxus Folding Camera, an Eastman Kodak "No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B", and a Finetta Werk Saraber Goslar "Super" with accompanying combination meter. -
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995
“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.