Similar lots by type
-
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#51Een vrouwenbuste van wit composiet.
Un buste féminin en composite blanche.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#269“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.
Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#376Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Een oude knuffelbeer in plexi presenteervitrine.
Un ancien ours en peluche sous vitrine plastique.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#306Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25 / 40 -
#182Felix BoviePeriod: 1812 - 1880“Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.
”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.No longer availableDim. 52 x 80 cmEstimate: € 250 / 350 -
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
”Vierge à l’Enfant”. Fusain. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 21 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#270Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 600 / 700

