Similar lots by type
-
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir, modèle ‘le poirier’. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#235
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#118
Een lot van drie handtassen, waarbij twee vintage modellen en één van Nobody.
Un lot de trois sacs à main, dont deux modèles ‘vintage’ et un de la marque Nobody.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#767
Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.
Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#330
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#374
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328
Een trommel met riem en trommelstokken.
Un tambour avec ceinture et baguettes de tambour.No longer availableDim. Ø 36 cm h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414
Een paar boekensteunen van arduin met terracotta leeuwenkoppen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille a têtes de lions en terre cuite.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#698Alessi
Twee ronde schotels, waarbij een blauwe en een verzilverde, een groene fruitschaal en een verzilverde lepellegger. Allen gemerkt.
Deux plats ronds, dont un plat bleu et argenté, l’autre plat est un plat à fruits vert, et un pose-cuillère argenté. Marqués.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#460
Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.
Une planche à spéculoos à six figures.No longer availableDim. 46 x 15 cmEstimate: € 45 / 55 -
#678
Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#723Arita
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7
Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.
Un petit plat décoratif en porcelaine de Vienne, représentant une femme en costume traditionnel.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 30 / 50