#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#206Een serie van acht Lodewijk XVI stoelen. Tapse gerainureerde poten, met rozetten op de hoeken. Rechte ruggen.
A set of eight Louis XVI style chairs. Tapered fluted legs, with rosettes on the corners. Straight backs.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#254Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd. We voegen er twee gravures van Walter Vaes aan toe, deze laatste niet gesigneerd.
Three etchings with various compositions, signed. Additionally, we include two engravings by Walter Vaes, the latter not signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
'Sunrise in a desolate landscape', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 80 / 120