#289Een kristallen karaf met 6 glazen met betrekking tot de vrijmetselarij, allen gegraveerd.
A crystal decanter with 6 glasses relating to Freemasonry, all engraved.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#202Een jaren 50 eikenhouten kinderbureau met 3 laden en een opklapbaar verlengstuk.
A 1950s oak children's desk with 3 drawers and a folding extension.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 90 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#318Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#80Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 342, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 342, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#275Een varia lot van glas en aardewerken items.
#43Een blauw-wit porseleinen sierbord. Schilferschade aan de randen.
A blue and white porcelain decorative plate. Flaking damage to the edges.No longer availableOnline onlyDim. Ø31cmEstimate: € 25 / 50 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30