#208Een gesculpteerd massief eiken driehoekig bijzetmeubel. Met 1 uitschuifbaar tablet.
A sculpted solid oak triangular side piece of furniture. With 1 extendable tablet.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 35 x 35cmEstimate: € 20 / 30 -
#144Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#286Nilos Paris. Een theaterkijker.
Nilos Paris. A theater viewer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#106Een lot van 8 doosjes met medailles en herdenkingsmunten, verguld en verzilverd. Medio ‘58.
#75Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 377, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 377, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#37‘Herderskoppel’, een set van 2 zamakken beelden voorstellend een jongen met hond en een meisje met schaap.
'Shepherd couple', a set of 2 zamak statues depicting a boy with a dog and a girl with a sheep.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 15 / 25 -
#39Een lot van Afrikaans houten snijwerk bestaande uit 2 kommen en 2 gesculpteerde kistjes.
A lot of African wooden carvings consisting of 2 bowls and 2 sculpted boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#122Een Japans porseleinen cachepot, blauw en geel. Met bloemendecor.
A Japanese porcelain cachepot, blue and yellow. With floral decor.No longer availableOnline onlyDim. h 19,5. Ø 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Luchter van messing en kristal.
#82Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes, M.I.Hummel Club, Membership year 1995/96, nr 629, 1998/99, nr 727 en 2000/2001, nr2087/B.
A lot of 3 Hummel figurines, MIHummel Club, Membership year 1995/96, no. 629, 1998/99, no. 727 and 2000/2001, no. 2087/B.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Een lot van 9 vintage aanstekers.
A lot of 9 vintage lighters.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30